Armukadedus 25.07.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Palun soovitage spetsialtisti, kelle poole pöörduda, kui mureks haiglaslik armukadedus?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui "armuvalus komnurga nurk," siis juristi, kes lahutamisküsimused korda seab.
Kui alkoholismist tingitud armukadedus ja vägivaldsus, siis narkoloog või psühhiaater.
Kui Vaimuhäirest (haigusest, luulust jms) tingitud, siis psühhiaater.
Kui seksuaalhäiretest tingitud "kaitsereaktsioonid," siis seksuoloog.
Kui lihtsalt noorpõlve "vasikavaimustus," siis Esivanemate nõuanded.
Võimalusi mitmeid.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet