masendus, unehäired 18.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Umbes poole aasta jagu sellist aega, kus miski ei huvita, minnalaskmisemeeleolu.Viimased nädalad unehäired lisaks tekkinud. Õhtul ei ole und, öösel näen koshmaare, hommikuks olen rampväsinud.Suhe, mis aastajagu vindus, vaagub minevikku-vaid süüdistused ja tülid.Tahtmist millegiga tegeleda ei ole, saan vaevu hädavajalikuga hakkama.Viimasel ajal isegi tööga seoses käegalöömisi olnud.Kirjutate, et teeks päevaplaani jms, aga no ei ole isu, löön niisama aega surnuks, nutan, masendun...Ka söögiisu puudub, olen kaotanud ca 10 kg.Ei jõua enam lihtsalt "eksisteerida".

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab. Remeron annab hea une (puhkuse) ja korrigeerib ka ainevahetust. Leidke endale sobiv annus, mis Teile sobilik.
Siis saate peatselt ka muid harjutusi teha.
Suhte-probleemid võtke siis päevakorda, kui mureaugust väljas olete.
Head soovides,
Jüri O.-M. Ennet