Mirtazapin 23.02.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Vabandan, kui nüüd see kiri tuli sada korda teile, sest mul internet jukerdas ja ma ei tea, kas kiri läks ära. Aga minu mure oli siis selline:

Tere. Kirjutasin Teile natuke aega tagasi. Viimane vastus oligi Teil mulle. Käisin eile psühhiaatri vastuvõtul ära ja tema kirjutas lisaks Coaxilile veel Mirtazapin activist. Mõtlesin, et ok, võtan, mis see ikka teeb. Aga, siis läks asi jubedaks. Kuna olen ka kunagi narkoosi saanud, siis võrdleks seda just selle tundega, et hakkaks nagu narkoosi jääma. Silmi lahti ei jõua hoida, aga keha on nagu üleval. Mõtlesin, et katsun maha rahuneda ja magan öö ära, küllap on hommikuks üle läinud. Kuid hommikul oli meeeletult raske ärgata ja siiamaani on selline tunne, et jään püstijalu magama. (kell on 13.00). Midagi teha ei jõua, isegi rääkida mitte ja tõepoolest on selline tunne, et jään kohe, kohe püstijalu magama. Magada mul praegu pole võimalik, sest olen kahe väikese lapsega üksinda kodus (päris raske juhus hetkel). Helistasin ka oma psühhiaatrile. Tema arvas, et see on normaalne ja ütles, et jätkaksin selle rohu võtmist. Kuna aga mul on nii kohutav olla, siis ma enam küll ei julge täna õhtul seda rohtu võtta. Siit ka küsimus, mida ma tegema peaks, et nö "kaineks saada" ja selle rohu mõju kaoks? Kaua see veel niiviisi kesta võiks? Või aitabki ainult magamine? (magama saan alles õhtul, peale 8).

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohu annus liigselt suur!!!
Kaht rohtu korraga võttes ei oska ka inimene nende toimes selgust saada - alustada ühest rohust. Mirtazapini annust 2-3 või vajadusel isegi 4 korda vähendada. leida õige annus ja õige õhtune kellaaeg rohu võtmiseks. Enesetunne peab paranema, HEA olema, siis annus õige. Siis veel harjutused.
Vedelik ja kehaline tegevus aitab organismi puhastada.
Kõik saab korda!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet