Ärevushäire ja ajateenistus 17.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul pool aastat tagasi algas ärevushäire. Nüüd koos rohtudega pole olnud 2 kuud. Küsimus Teile: tuleb veebruaris minna arstliku komisjoni. Kas mind üldse võetakse sõjaväkke selle haiguse pärast? Ise tahan väga minna. Räägitakse, et ei võeta või pikkendavad aega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mirtazapin on OK. Harjutusi on vaja teha (kehalised, sotsiaalsed, psüühilised). vt. varasemais soovitusi.
Tegeled endaga ja oled kuu-pooleteise pärast heas vormis. Tegele jõukohaselt kehalisega!
Med. komisjon otsustab asju kohapeal, veebruaris.
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet