Keeruline suhe poisiga 31.07.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Olen oma poisiga käinud juba 3 aastat. Siiani on olnud kõik korras, kuid viimane kuu aega mitte. Varem ta kutsus mind igale poole kaasa, kuid nüüd, kui ma temaga tahan kusagile minna, paneb ta AUTO uksed lukku, ei lase mind sisse ja sõimab mind kõigi kuuldes. Kuid kui tal sünnipäev oli, oli ta kingi üle õnnelik (kinkisin raha talle) ning käisime koos 2 päeva väljas, ujusime, käisime kalal jne, kuid õhtul ütles ta mulle, et ta ei taha ikka minuga koos olla. Olime jälle tülis. 2 nädala pärast tahtis ta jälle minuga olla ning ta kutsus mind Pärnu. Käisime Pärnus minu raha eest: rannas ja sõprade pool ning olime mõlemad õnnelikud. Ta magas minu kõrval ja rääkis hellitavalt. 4 päeva pärast tulime tagasi koju ning ta valetas mulle sama päeva õhtul ning läks jooma ja solvas mind, kuigi Pärnus ta rääkis, et ta tahab ikka minuga koos olla, et ta on õnnelik minuga. Küsisin ka, et kas ma olen midagi valesti teinud või halvasti käitunud, ta ütles - ei. Küsisin, et milles siis asi? Ta vastas, ei tea. Nüüd ta istub jälle ainult väljas ja läheb närvi, kui ma tema juurde lähen ning magame jälle eraldi voodites. Ta valetab kõige kohta, mis ta teeb. Ma pole ise talle kunagi halvasti öelnud ja olen teda alati aidanud, kui ta on haige olnud või keegi on temaga tülis olnud. Miks ta niimoodi käitub, oskate äkki nõu anda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ole uhke, ära ennast alanda, ära lase endale pähe istuda. Sõprust rahaga ei osta. Sõprus eeldab sõbra austamist, lugupidamist, viisakust, abivalmidust.
Ole uhke, austa end!
Suur viga - oled pealetükkiv, väike viga - oled kergesti kättesaadav.
Ära tee vigu!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet