laps mängib aastaid,et ta on koer 11.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lapse ema tõi lapse Valga linna kasvatada(oma kasuisa juurde)Laps oli juba mõnda aega mänginud,et on koer.Valgas kadus see komme mõne kuuga ära.Bioloogiline vanaema viis lapse uuesti enda juurde Maardu,kus laps pli ka eelmisel aastal jälle"kutsa"Sots.töötaja ei võta midagi ette,kuigi oleme korduvalt palunud lapse huvides,et laps kasvaks Valgas.(meie teada põeb ema skisofreeniat.on umbes 54 a.)Lapsega suhelda vanaema ei luba.Mis võib põhjustada lapsel sellist käitumist? Lugupidamisega K.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Probleemile saab õige lahendi Psühhiaatri poolt ja sealt edasi lülitub kas sotsiaaltöötaja või siis vanemliku ümberkorralduse valdkonna spetsialistid.
psühhiaater aga eelkõige.
Igast murest saab üle!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet