Ärevus ja sundmõtted 22.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Väga levinud teema,ärevus tekkis peale lapse sündi ja oli ka veel palju teisi elumuutusi.Hiljem lisandusid sundhirmud. Saan raviks Anafranili.Palun nõuandeid sundhirmude lahti saamiseks,varasematest vastustest ei ole neid leidnud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt minu vastused 50 kaupa ja otsinguga (klahvid Control ja F üheaegselt alla). vt. ärevus, vt. sundhirmud, vt sundmõtted. vt Enneti palve.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet