ravimid ärevuse ja lihaspingete vastu 06.06.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Minu probleemiks on liigne ärevus, sundmõtted ja lihaspinged. Käin psühhiaatri juures, kes kirjutas mulle anafranili ja lihaspingete vastu ka rivotrili. Mind huvutab, kas on olemas ka sellist psühhiaatriliste probleemide ravimiseks mõeldud ravimit, mis lisaks ärevusele võtab maha ka liigseid lihaspingeid. Siis ei peaks tarvitama kahte eraldi ravimit.
Ette tänades
Sillle

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kehaline aktiivsus, sport ja korralik puhkus on selliseks rohuks. Arstirohte palju, mitmetoimelisi ka.
Võtke need rohud ära ja tehke harjutusi, ka minu harjutust, sportlik eluviis.
Saate asjad korda.
Igast murest saab üle!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet