Kurku tuleb röga 03.10.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Paar kuud tagasi oli köha. Köha kadus ära aga röga tekib kurku,ei taha ära kaduda. Ebamugav olla. (Ei suitseta).

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Üsna noorel inimesel ei tohiks kurku niisama röga tulla. Tuleks otsida põhjust- krooniline obstruktiivne kopsuhaigus, reflukshaigus vm. Külastage oma perearsti, esmased uuringud ja saab valida tõenduspõhised võimalused Teie aitamiseks. Kui suitsetate, loobuge KOHE !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi