Mure kurguga 19.12.12 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! 3 kuud tagasi läks mul hääl ära, kurk oli valus ning ühel päeval kurku taskulambiga vaadates avastasin kurgust sellised punnikesed. Käisin perearstil nendega, tema suunas mu kurguarsti juurde, kes pidas seda normaalseks ja rääkis mulle paremal pool olevast punnikesest, kuigi ma ise näen et need punnikesed lähevad kurku välja. Kas see on ok? Mandlid eemaldatud 2008 sügisel. Kurgus pidev tükitunne.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kindlasti tasub. Arst on teinud oma töö, kaalunud 10 sagedasema erineva põhjuse, kuyid samasuguseid haigusnähte põhjustava haiguse vahel ja kirjutanud ravimi.
Peaks ravimit võtma nii 10 päeva, siis ootaks ka tulemust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi