Pidev haigus 16.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba umbes aasta aega olnud probleem kurguga. Kurgu tagaseinal on mingid imelikud mügarikud ning kurk on väga pidevalt väga valus. Samuti eriti viimasel ajal olen üleüldse kogu aeg haige. Olen see aasta juba koolist rohkem puudunud kui kohal käinud, kuna olen lihtsalt kogu aeg haige. Kurk jube valus, nohu, köha jne. Ma olen ise juba väga mures oma tervise pärast, kuna ma olen rohkem haige kui terve ning veedangi sellepärast enamus oma ajast voodis.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi