Valu kuklapiirkonnas 25.04.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

Minul on tuim ja suhteliselt nõrk valu kuklapiirkonnas.Vahest ka õrnalt paremal pool külhel. Muid trevise probleeme nagu pole. Aga see valu on kestnud umbes ca paar kuud.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Kirja teel midagi ammendavat öelda ei saa.
Arvan, et nagu alati suhteliselt hiljuti tekkinud probleemide korral tuleb minna arsti vastuvõtule, kus saab tervist igati uurida ja vastata, miks pea valutab.