Ühe kehapoole tuimus/ surin 19.10.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks nõu , kuidas leevendada olukorda seni kuni vastuvõtule saan( üle kuu aja aega). Rohkem kui kuu aega tagasi lõi hetkeks rindu valu ning käsi hakkas surisema. Veidi aega hiljem muutus terve vasak pool kehast tuimaks, nagu suriseks. Sõnaotseses mõttes pealaest jalatallani, huuled jms. See on igapäevaselt nii häiriv, et kas oleks midagi mis võiks aidata seda surinat leevendada? Perearst ei oska kahjuks aidata. Massaaži olen teinud ning võimelnud ka, paraku see ei aita. Vasak õlavöötmepiirkond on vahepeal n.ö "kinni", aga see surin on igapäevaselt. Viimastel päevadel lisandunud raskus rinnus. Ideid?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna põhjus ei ole teada, tuleks seisundi kordumisel koheselt pöörduda EMOsse uuringute tegemiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika