Vasaku kehapool valu/tuimus 09.03.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Põdesin koroonat ja sellega tuli tagasi ka vasaku kehapoole liikuv tuimus/valu. Aasta tagasi oli valu käes ka rinnus aga siis mingiaeg valu taandus ja rohkem märku ei andnud.. Perearst kahtlustas aasta tagasi, et see on ärevushäirest. Kas oleks vajalik neuroloogi külastus? Panem ka eelmise aasta haigusloost pildi..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu püsib ja perearst põhjust ei leia, tuleks tulla neuroloogi vastuvõtule. Valu küljes ja rinnus võib olla seoses probleemiga selgroo rinnaosas.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika