Tuimus paremas jalas ja torkiv valu mõlema käe sõrmedes. 04.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimase 10 aasta jooksul on mul mitu korda olnud umbes 5-10 päevaste perioodidena parem jalg kergelt tuim (kõndides) ning torkiv valu parema jala varvastes ja parema käe sõrmedes.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asja selgitamiseks tuleks tulla neuroloogi vastuvõtule kindlasti valuperioodi ajal.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika