Näos põlev tunne. 28.06.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kaua aega olnud näos põletav,kõrvetav tunne.Praegu see tunne süvenenud ja väga hulluks läinud.Kui siiani oli kõrvetav tunne,siis nüüd lisandunud ka näkku reaalne valu.
Nägu põleb...,põsed,otsaesine,ninaümbrus ,nina.On tunne nagu ämbliku võrgust oleks läbi läinud.Silmad valusad ja hägused.Väljas olles läheb olemine veel halvemaks,valu näos suureneb ,nahk hakkab valutama .
Näos selline tunne nagu nahk kisuks kokku.
Vasaku silma taha tekkinud ka hommikuti valu,selline valu oli kunagi,aga nüüd polnud kaua aega.
Püsti tõustes käib pea ringi,on tekkinud tasakaalu häired ja koguaeg on selline tunne nagu oleks purjus.Pea oleks kui õhku täis pumbatud.
Suus samasugune põletav tunne,keel,,igemed. Käidud igemearstil,tehtud ravi ja sellega igemed ,hambad kõik korras.

Palun,kas oskate aidata või suunata kellegi juurde?
Panen kaasa viimase MRT vastuse.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika