Keha surinemine 10.03.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt, hakkasin ma neli päeva tagasi surisema. Sõna otseses mõttes! Kui pea langetada ja õlad veidi langetada, hakkavad kõht ja jalad surisema ja täitsa tuntavalt. Vähem püstises asendis, aga kui istuda, eriti kui veidi kössis istuda ja siis pea langetada ja õlad veidi alla lasta, hakkab kõhus ja jalgades surisema, kui selles ühes asendis mõnda aega olla, siis surin taandub. Ja kui uuesti samasse asendisse laskuda on see jälle kohal.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on olnud kaelalülide traumasid, vigastusi?
Kas on olnud viirushaigusi nt, kõhugripp.
Ilmselt on vajalik ka neuroloogiline läbivaatus. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos