Tõmblused keha piirkonnas 20.09.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Probleem elukaaslase tõmblemistega keha piirkonnas. Tekkisid peale tüli ja nüüd ta ei talu lähedust. Tahtmatud tõmblused läbivad kogu keha. Arstile naine keeldub minemast, lükkab kogu aeg edasi, et küll läheb üle. Need on kestnud juba pol aastat vahelduva eduga, pigem tundub, et süvenevad.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt tuleb pöörduda psühhiaatri või psühholoogi poole nõuannete saamiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika