surnud jalg 19.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

paremas jalas,jalatalla all on terav valu ja jalg sureb ära mitu korda päevas,mis vöiks olla selle pöhjuseks,neuroloog mingit ravi ei määranud käskis ainult masseerida kui jalg ära sureb

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla tallaaluse kõõlustupe põletik. Pöörduge ortopeedi vastuvõtule, kes tavaliselt teeb hormoonisüsti põletikukohta.

Dr. Ain Pajos