Parema näopoole halvatus 07.04.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Umbes 4-5 aastat tagasi tekkis parema näopoole halvatus. Ei tea kas trauma pärast, sest tegelesin suhteliselt palju poksiga, ning suurem osa lööke sain vastu paremat näopoolt. Ning treener pani alati jääd näo peale. Kui piltide pealt vaadata siis see probleem vist sünnist saati, kuid eriti ei usu seda. Ravil käisin küll, tehti parafiini maski, elektriravi, mingit nõel teste vms, nöo mašaasi. Kodus pidin tegema nöo harjutusi. Kuid probleem pole lahenenud. Ise arvasin, et äkki aitaks nõel ravi või muu ravi meetod. Aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paranemine toimub tavaliselt 0,5 a. jooksul. 4-5 aastat hiljem on tegemist jääknähtudega.

DR. Ain Pajos