õla ja natuke kaela valu 08.10.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul selline mure, et jäin nädal tagasi haigeks kõigepealt tulid külmavärinad siis palavik ja siis imelik valu ühel pool rindkeret seljal ja mis sissehingates valusamaks muutus ja kui ma pikali heitsin siis sellel küljel oli valus magada, paari päeva möödudes kadus seljal valu ära ja jäi vasakõlg valutama ja ka ainult sissehingates või siis kui pikali heitsin, ta muutus vahepeal nii valusaks, et valutas koguaeg ja üks öö oli nii valus, et pidin terve öö selili magama sest nii kui hakkasin küljele keerama nii lõi nii jube valu õlga, et liigutamine muutus võimatuks isegi kui ta oli vasakus õlas ei saanud ma paremale küljelegi keerata, nüüd on see valu natuke normaliseerunud, nii et saan öösiti ikka paremale küljele keerata aga vasakule ei saa hakkab nii valutama ja sisse hingamisel on ka valu tunda, äkki oskate aidata, käsi saan liigutada kaela ka siis valus ei ole ainult magades sellel küljel ja sisse hingates õrn valu ja ta esineb kaelas ja natuke kiirgab kaela poole aga väga vähesel määral. PereArst soovitas Fastum geeli aga võibolla on asi tõsisem kui lihtsalt lihasevalu. Loodan et ei tulnud liiga segane kiri. Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu kohal küljel esineb punakaid vesivillikesi võib olla tegu viirusliku närvukahjustusega, mis nõuab eriravi. Soovitan pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos