Õla valu 13.04.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kolmapäeval käis raksakas läbi siis ei tundnud valu.neljapäeval tööl olles lõi järsku õlga valu,et ei saa kätt ja kaela keerata.Puhkepäeval midagi teen siis õlga lõõb valu sisse ja midagi kragiseb õla sees.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist õlaliigese kõõluse vigastusega. Kui aga valu on ka kaelas ja kiirgub abaluu taha, võib põhjuseks olla kaelalülidevahelise disketi nihkumine. Mõlemal juhul võib valu püsida kaua ja vajalik oleks asja täpsustada visiidiga eriarsti juurde.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos