Günekoloogiline uuring 05.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Tahaksin küsida, et mida tähendab:

Leukotsüüdid: Mõõdukalt leukotsüüte Lameepiteelirakud: Normipärased lameepiteeli rakud Silinderepiteelirakud: Normipärased silinderepiteelirakud Mikrofloora: Segafloora

Kas nendes analüüsi vastustes on midagi mis peaks mulle muret tekitama?

Tänan!

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teie emakakaela analüüs on korras ehk NILM. Mikrofloora on normaalne ja mõõdukalt leukotsüüte võib analüüsis olla. Midagi teha ei ole vaja ning mingeid lisauuringuid ega ravi te ei vaja.