Yasminelle lõpetamine 04.07.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Alustasin eelmine teisipäev yasminelle võtmist. Nüüd said päevad ilusti läbi. Kui ma nüüd siiski ei taha neid edasi võtta, kas siis algavad kohe uued päevad kuigi alles lõppesid?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Alati, kui katkestada pillide võtmine skeemiväliselt, tekib veritsus peale viimast pilli hiljemalt nädala jooksul ja uus menstruatsioon algab tavaliselt 4 nädalat peale veritsuse algust.