Yasminella 05.07.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
soovin parri päevaks lükkata menstruatsioon.Päevad algavad kuskil 25-26,07.Muidu Yasminelle ei kasuta.
Eelmisel aastal lükkasin ja algasin võtta esimesel tsükli päeval,nüüd unustasin.Mis teha?Lugesin interneetist võib 6-7 päeva ennem algata võtta Yasminelle.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kui Te alustate nüüd ( nädal peale menstruatsiooni) Yasminelle võtmist , siis menstruatsiooni edasi lükata ei õnnestu ja väga suure tõenäosusega esineb vähest veritsust/ määrimist suuremal osal 21st päevast. Kindlalt õnnestub menstruatsiooni edasi lükata ainult juhul, kui alustada pillidega kohe menstruatsiooni esimestel päevadel ja võtta nii kaua, kui on soov menstruatsiooni edasi lükata.