Femoden 08.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 24 aastane ja kasutanud kaks aastat Femodeni.

See mõjus mulle väga hästi, kõik muutus nii nagu juhendis kirjas.

Veelgi enam, sai lahti ka aknest mis näole oli tekkinud, samuti olid mul seljal vistrikud ja kõik nad kadusid.

Minu mure selles. et see ravim ei toimi enam nii efektiivselt ,kui enne.

Selg on vistrikke täis ja näole on ka tekkinu sügavad poorid.

Elan tagasihoidlikku suguelu niiet, raseduse ära hoidmise efektiivsusest ei oska praegu rääkida. Äkki on tegemist mingi aine puudusega, mida ma nendest tablettidest varem sain, aga enam see ei toimi.

Kas peaks tablette vahetama. Veel küsiksin kas on rasedusvastaseid tablette, mis hormoone mõjutaksid, nt veidi rinna suurust jne.

Kuidas need organismi üldse mõjutavad.

Ette tänades Katrin

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Akne puhul sobiks väga hästi Cilest või Diane. Seega võiksite pille vahetada kui teile tundub, et Femoden pole hea. Kõik pillid mingil määral suurendavad rindu,seega mingeidi erilisi pille selleks pole.