valud kõhus 06.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Olen 20 aastane, kasutan rasestumisvastaseid tablette Femoden, nüüd on mul nädal aega mao piirkonnas valud, öösel isegi rohkem ja vahel läheb ka süda pahaks, aga ei oksenda, söögiisu pole, natuke söön, siis on selline tunne nagu oleks hästi palju söönud, koguaeg on täiskõhutunne. Mida oskate öelda?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ilmselt tuleks Femoden vahetada nõrgema rasestumisvastase tableti vastu.Näit.Logest või Harmonett või Jeanine.Rääkige sellest oma günekoloogile.Edu soovides,Maie Väli