Arst ei soovita Tri-Regoli 21.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 35-aastane, 2 last (13-a ja 1-a). Spiraalid mulle ei sobi - 2 neist on välja tulnud ning mensesed pikad ning vererohked.
Kasutasin 5a enne viimast sünnitust Tri-Regoli, mis sobis mulle hästi. Peale sünnitust soovitas arst tablette vahetada, kuna Tri-Regol sisaldab liig palju hormoone. Kasutasin Dianet, mil tsükli keskel pidev määrimine ja Femodeni - migreenihood, väsimus ja meeleolulangus ning pea olematud mensesed.
Millist rasestumisvastast vahendit soovitate Teie?
Tänan juba ette vastuse eest.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Diane-35 ja Femoden on samuti keskmise hormoonisisaldusega pillid.
Kui Teile sobis Tri-Regol, kasutage seda edasi.
dr. Seemen