Lastetus 29.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 33 a. neli aastat tagasi lõpetasin rasedusvastatste tablettide söömise (Femoden). Kaks aastat tagasi pöördusin naistearsti poole probleemiga, et ei õnnetu kuidagi rasedaks jääda. Läbivaatusel ei leitud arst midagi mis rasedust takistaks ja saatis laproskoopia uuringule, mis oli ka korras. Menstruatsioon on natuke kõikuv, üks-kaks päeva. Mulle teeb natuke muret tupevoolus, kuid arsti sõnul ei ole see takistuseks. Abikaasa väidab et temaga on kõik korras.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kui abikaasa pole käinud androloogi pool sperma uuringul, siis kindlalt midagi väita ei saa. Peaksid tehtud olema ka teie hormoonuuringud, alles siis saab otsustada teie olukorra kohta.. DRKadastik