Määrimine pärast päevi 04.05.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

16a neiul tekkis sel korral pärast päevi punakas-pruun määrimine. Päevad lõppesid, umbes 3-4 päeva oli puhas, siis hakkas määrima. Määrib vähe, mõnel päeval üldse mitte, mõnel päeval nt ainult õhtul. Kestnud on selline periood 4 päeva. Millest võib olla tingitud määrimine.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Momendil julgen küll kaebuste järgi arvata,et tegemist on stressirohke perioodiga .
Kui noortekabinetti ei ole veel aega saanud,ostke apteegi käsimüügist Neurozani ,üks tablett päevas klaasi veega. See sobib hästi kognitiivsete võimete parandamiseks stressirohkel perioodil. ,jälgige korralikku toitumist.
Edu soovides,
Maie Väli