Raseduse katkemine? Või siis mitte 17.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Tegin kuuaega tagasi rasedustesti (POSITIIVNE) kuna menstruatsioonist oli juba möödas 2 kuud, nüüd eile hakkas mul kõht tugevasti valutama ja täna on suur veritsus. Mida ma peaksin tegema? Kas võib olla raseduse katkemine?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist võib olla raseduse iseeneseliku katkemisega. Palun pöörduge uuesti kontrolli. EMO-sse on vajalik pöörduda koheselt, kui veritsus on väga rohke.