Tableti abort 25.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Kas oskate õelda kus haiglas oleks ilma haigekassata tabletiabort visiiditasuga mitte niivõrd kõrge?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

See on keeruline küsimus, sest visiidi- ja protseduuritasud on kindlustamata patsiendile erinevates kliinikutes erinevad. Soovitan kindlasti uurida riiklikest suurematest haiglatest. Vahel on vastava proteduuri hind seotud komplekshinnaga vastavalt tervisekassa hinnakirjale.
Kui olete otsustanud raseduse katkestada, siis ei tohiks väga pikalt aega kulutada, kuna kõige parem aeg raseduse medikamentoosseks katkestamiseks on 6-8 rasedusnädal.