Rasestuda 05.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.mul 2 last üks 3aatane teine 4kuune kohe.mõlemad sündisid keisriga.kuna lapsed ei soovinud ise sündida. Soov saada ka kolmas laps ka kohe oleks soovitav või kuidas.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teil on 2 armiga emakas, mis on järgmise raseduse suhtes lisarisk. Kui te soovite veel rasestuda, siis võiksite pigem praegu oodata ja planeerida kolmas sünnitus kõige varasemalt ajaks, kui noorem laps saab kaheseks. Järgmine sünnitus on teil plaaniline keiserlõige.