Munasarja tsüst ilmselt aga soov rasestuda 15.06.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere soov on väga rasestuda täna käisin arati juures kuna on pikad menstruatsiooni päevad (10-21) päeva kestavad arvasin , et mul midagi viga miks asjad nii, arst soovitas pille ja mainis , et mingi vâike tsüst mul on aga plaanime just beebit ja ei tahaks 4kuud pille tarvitada, ma ei oska digi loost aru saada kui tôsine asi on

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

vastus saadetud