Rasestumine ja endometrioos 27.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
2002. aastal leiti endometrioos, pärast Danazoli ravi õnnestus rasestuda, laps on praegu kolme kuu vanune. Tahaksin tulevikus kindlasti veel rasestuda. Arvestades võimalust, et haigus võib taas ägeneda - kas peaksin kohe pärast menstruatsioonitsükli taastumist üritama uuesti rasestuda või võin oodata? Loomulikult on riski astet siin puhul raske hinnata, kuid tahaksin meelsasti kuulda teie arvamust.
Lugupidamisega

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Minu arvamus on,et mida kiiremini rasestute,seda parem on. Tervitades,Maie Väli