Raseduse tuvastamine 09.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Viimane menstruatsioon algas 5 detsember 2022. Nüüd on päevad ara jäänud, kuid rasedustest ei näita positiivset. Kunas oleks õige aeg teha usaldusväärset rasedustesti uuesti?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Soovitan teha nädalase vahega.
Saate teha Synlabis ka vereanalüüsi rasedushormoonile-HCG.
Kui rasedustest on negatiivne ja/ või HCG on alla 5,0, siis on tegemist tsüklihäirega ja rahulikult oodake oma järgmist menstruatsiooni. Kui tsüklihäired korduvad, siis pöörduge lisauuringuteks kontrolli.