Raseduse aeg spa külastamineei 23.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas rasedana on lubatud massaž? Ja kas spades käimine on hea? Hetkel rasedust 11nädalat

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui tunnete ennast hästi, ei ole esinendu mingeid määrimisi-veritsusi, siis võib teha massaaži ja käia spa-s. Massöör peab olema teie rasedusest teadlik.
Spa-s ei sobi väga pikalt olla mullivannis, kuumas saunas ja saunast kohe väga jahedasse vette minna. Jälgige enesetunnet, jooge rohkelt vedelikku-toasooja, leiget.