Tere 08.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere küsimus selles et olen rase 8+1 ja vahepeal valutab ala kõht käisin ämmaemada juures ja olen rasedusega arvele ja tema ütles see emaka venimised rasedus on juba neljas kord

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Raseduse esimese 2-3 kuu jooksul võib olla tunda tuikavat nõrka valu alakõhus. Kui valu on sarnane menstruatsiooni valuga, siis peab vältima suguelu ja füüsilist pingutust. Vajadusel võib võtta No-spa`d. Erakorralisele vastuvõtule peab pöörduma siis, kui tekib veritsus tupest.
Heade soovidega,
K.Seidelberg