Emaka kokkutõmbused urineerimis ajal 21.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen ühe lapse ema viimased 3 päeva on mul selja valu ja sagenenud urineerimine ja pissimise aeg emakas tõmbub kokku.Vahekorrast on möödas 5 päeva ja testi on ka liiga vara teha.Abikaasa kahtlustab rasedust aga kuna varem on mul katkenud rasedus siis pöördungi siia kas sellega võib võimalik olla

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pigem on kaebuste järgi praegu kahtlus põieprobleemidele. Jooge rohkelt vedelikku, võtke jõhvikapreparaati nt Karpalact, Urinal vms. ja vajadusel lisaks No-spa tablette. Kui urineerimisega seotud valulikkus süveneb, siis palun pöörduge oma perearsti poole. Rasestumise suhtes peate ootama ära oma menstruatsiooni ja kui see hilineb, siis tegema rasedustesti.