tupe hais ,ebameeldiv 11.05.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tupest tunnen ebameeldivat lõhna.. ,,meie majas on kuivkäimlad ,sealt võib saada igasuguseid baktereid , soovin saada ravi

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 62-aastane

Teie vanuses on tähtsaim onko-günekoloogiline valvsus ja kontroll! Millal käisite viimati onko-günekoloogilises kontrollis? Vajalik on käia alates vanusest 50 iga 2 aasta järgi: kes paaris aastal sündinud, need paaris aastail ja vastupidi. Nii on korraldatud ka rinnavähi mammograafia sõeluuringud.
Vajate kohest onko-günekoloogilist kontrolli günekoloogiliste vähihaiguste välistamiseks. Peale neid on võimalik nõustamine elustiili- ja toimetuleku osas ning ravi.
Apteegi käsimüügist saab hooldustooted: Lactacyd sinine pudel, Vagisan kreem, tupekuulikesed Feminella.
Saatke kohe minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood ja ajad, millal saaksite tulla vastuvõtule. Ise saab aegu broneerida veebiregistratuur.ee lehelt ööpäev läbi. Hätta jäädes saaks ka helistada 6014331.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee