Imelik hais 21.02.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul selline mure, et tussu eritab imeliku ja vastikut haisu. Ja see sügeleb ka. Ja erilist haisu eristab see seksides.
Samas pesen ennast igapäev.
Milles võib asi olla?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Jääb mulje,et tegemist bakteriaalse vaginoosiga. See on tupe mikrofloora muutus ja seda peab ravima. Mikrofloora muutus võib olla väga paljudest faktoritest tingitud. Kindlasti on oluline õigete vahenditega intiimpesu. Stress võib soodustav faktor olla jne. Pöörduge arsti poole.Dr Kadastik