tupe voolus 28.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mida saaks teha,et tupest ei erituks voolust,ei ole ta mingit värvi ega lõhnaga,lihtsalt on ebameeldiv.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Selline olukord, et tupevoolus üldse puudub, tekib peale menopausi.
Valge lõhnatu hapukas voolus on füsioloogiline. Kui vooluse lõhn ja värvus muutub või hulk suureneb, tuleb kontrollida tupepõletiku suhtes.
K.Seemen