ebameeldiv lõhn 27.11.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen viimasel ajal tundnud urineerimisel ja enda küljes ebameeldivat lõhna, voolust ei ole, toitun mitmekesiselt . Pesen ennast kaks korda päevas hommikul lihtsalt sooja veega, õhtuti intiimvahendi ja sooja veega, kuid ebameeldiv lõhn on ikkagi küljes. Mehe käest küsides, kas mul on ebameeldiv lõhn vastab ta eitavalt, kuid mina ikkagi tunnen seda. Milles võib asi olla, kelle poole pöörduda. (Naistearst ütles, et kõik on kooras).

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Ilmselt on tupe pH liiga happeline ja soovitan Teil teha alkaliseeruvat tupeloputust(50g söögisoodat ühe liitri sooja vee kohta).