Vaagnapõhjalihaste nõrkus ja tihedam urineerimine 06.02.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 65 aastane naine, kel on vaagnapõhjalihased nõrgenenud ja põis ei ole enam nii hea.
Märkasin Kroonikas reklaami eriti tõhusa ravimi (biostimulatsiooni preparaadi) kohta. Seal soovitatakse minna www.pureactivi.com/adenoma31 lehele või helistada tel. 8804219
Helistasin sinna, seal kiideti preparaati. Öeldi, et mingeid kõrvalmõjusid ei ole ja sobib kõigile.
Reklaamis on öeldud, et see on looduslik preparaat, kuid mul on ikka kahtlusi, kas see preparaat on efektiivne ja tervisele täiesti ohutu.
Kasutan praegu Ovestini 2 korda nädalas pool vaginaalsuposiiti korraga. Kas see on sobiv mulle? Kui pikka aega peaksin neid kasutama?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Ma kindlasti ei soovita seda preparaati, kuna see pole Eestis registreeritud ja uurides ma ei saanudki päris aru, mis see täpselt on. Helistasin antud telefonile, mis ei vastanud. Selleks, et täpselt öelda, millega teil tegemist on, peaksite tulema vastuvõtule.. Kirjelduse järgi usun. et on võimlaik teie probleemile lahendust leida või vähemalt leevendada. Alustuseks soovitan vaagnapõhjalihaste treeningut. Harjutusi võite leida internetist erinevatel aadressidel. Üheks oleks WWW. kliinik.ee

Lugupidamisega Ülle kadastik