Rinnavähi kahtlus 28.07.17 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Viimased poolteist aastat on mul vasakus õlas ja ülaseljas valud. Valud on vahelduva eduga, kord suuremad kord väikemad. Oma rindu katsudes ma tükki ei ole leidnud aga sellised tugevamad kohad justkui on ehk tihendid. Vasaku rinnna all olen hakanud märkama nagu lohukest (lisasin pildi) , samuti on juba oma 5a sinna seal rinna all justkui liiglihast ekkinud padjake(näha pildilt) . Günekoloogi juures käisin viimati üle 1,5a tagasi. Kas pildil nähtu peaks panema mind väga muretsema ? Lugupidamisega

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmestest selgub, et olete 43-aastane

Inspektsioon, läbivaatus ja palpeerimine on vajalikud. Rinnannäärmeid kontrollitakse m ts 5.-15. päevani, siis on võimalik lisauuringuna ka rindade ultraheliuuring. Vajadusel baasmammograafia.
Saatke minu töömeilile glitter@naitstearst.ee oma isikukood ja viimase m-i 1. päev, broneerin aja.
Pereõelt võtke kaasa viimase kliinilise vere analüüs, et välistada (lümfi)põletikud.

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid