hirmunud 30.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen 24 -aastane naine,minu probleem on selles ,et eluaeg on mul rinnanibud olnud sissepoole ja nüüd ma lugesin ,et see võib tähendada vähki.tahaks teada et kas see võib olla lihtsalt looduse poolt nii ning kas on võimalus seda muuta kunagi.erutumise ajal tulevad nibud esile alati

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Sissetõmbunud rinnanibud ei tähenda alati sugugi rinnavähi olemasolu. Kaasasündinud rinnanibude sissetõmbe korral on abi nende regulaarsest sõrmedega stimuleerimisest(masseerimisest).
dr. Seemen