Pillid ja verejooks 11.12.12 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutan Cerazette beebipille ja unustasin võtta 8. pilli ja seejärel ka 11. pilli, mille võtsin järgmisel päeval ja sama päeva õhtul nagu tavaliselt pilli.
Aga 11.pilli päeval hakkas veritsus, selline kergem ja järgmisel päeval oli veritsus nagu päevade ajal, selline rohke... ja ja teisel päeval jätkus ja kolmas päev juba nagu päevad....
Kas jätta pillide võtmine katki?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Pillid võtta ikka edasi, vahepeal lihtsalt veritseb ,sellelt pole midagi. DR kadastik