Verejooks? 15.04.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Sünnitasin augustis, kuna toitsin last rinnaga, kirjutati mulle oktoobris välja rasedusvastased pillid Cerazette. Veebruaris lõpetasin rinnaga toitmise. Arst ütles, et kui tabletid sobisid ja kui probleeme pole, võin jätkata nende võtmist. Olengi jätkanud tablettide võtmist pausideta praeguse ajani. 22 märtsil algas verejooks, mitte määrimine, vaid alguses üsna tugev , hetkel on veidi väiksem. Praeguseks on verd tulnud juba 25 päeva, ei tundu enam eriti normaalne. tablette võtan endiselt. Oma arstile sain aja alles 10 juuni. Kas peaksin tablettide võtmise lõpetama ja pöörduma erakorraliselt arsti juurde, või veel ootama ja lootma ,et kõik normaliseerub.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Jätke siis tänasest tablettravi ära.Ilmselt vajate kombineeritud rasestumisvastast vahendit.Seni aga kasutage kondoomi.Edu soovides,Maie Väli