Polüübi eemaldamise järgne 12.08.10 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
26.juuni hüsteroskoopilise operatsiooni käigus eemaldati minu emakaõõnes paiknev polüüp. Nädal aega pole mul veritsenud ega määrinud. Küsin, et kas nüüd võin minna ujuma, vannis käia, vahekorras olla?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija! Te võite ujuda, vannis käia ja vahekorras olla, juhul kui te ei külmeta, ei jää seetõttu haigeks ja ei saa kaitsmata vahekorra tõttu suguhaigusi. Kasutage kondoomi hoidumiseks soovimatutest haigustest ja otsustage, kas soovite rasedusest hoiduda või rasestuda ja sünnitada. Sellest sõltub edasine nõustamine.
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt