menstruatsiooni tsükli häire 30.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! OLen mures oma tervise pärast.viimane menses oli 5.des väga suurte valudega ja rohke tükilise vereeritusega.Nüüd juba 24.dets. on alakõhus valud ning selline tumepruun eritis ,algul olid ka rinnad valulikud.Käisin ka arsti juures ,tehti ultraheli uuring 12.dets. ja kõik oli korras ometi tunnen ,et pole.
olen 34 aastane 2 korda sünnitanud ja steriliseeritud.
Jään abistavat vastust ootama.
head uut aastat soovides Sürje

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Sürje! Head uut aastat! Palun pöörduge oma günekoloogi vastuvõtule (soovitavalt see doktor,kes Teid opereeris).Edu soovides,Maie Väli